ibraimi.com
    Web Hosting, Web Design
    Logo Design, CD Design
    Sat Anlage, DreamBox
Pas njė pune tė suksheshme disa vjeqare tash mė ju mundesojmė shėrbime profesionale pėr Internet dhe Design. Sherbimet tona pėrveq se janė mė tė lirat ne ju garantojmė dhe siguri tė plotė nė kėte lėmi. Siguria dhe kualiteti tregohet edhe nė ate se nė klientet tonė numerojmė njė numer tė madh tė firmave mė te njohtyra Shqiptare nė Zvicer dhe Evropė. Kėnaqsia e tyre ėshtė edhe kėnaqėsia jonė, dhe kjo na ben tė jemi kurdoherė mė te mirėt.
DESINGS
Presentimi juaj Profesional nė Internet nuk do te jetė aspak problematik nese na kontaktoni ne WEB, LOGO dhe pėrpunimi GRAFIK janė tema jonė e pėrditshme.Nė sektionin e Dizajneve shfaqet puna dhe pėrvoja jone disavjecare.Ne i offrojmė tė gjitha mundesitė e internet serviseve.Lirė shpejt dhe efikas.Mundesi tė pakufizuara pėr ndėrmarjen tuaj.
 
WEB HOSTING
Prezentimi i sotėm nė Internet ėshtė i domosdoshėm pėr firmėn tuaj.Eshtė mėnyrė mė efikase pėr reklamimin dhe natyrisht mėnyra mė e lirė.Nė Serverėt tonė ju ofrojmė Web hosting profesional me cmime shume tė lira.Prej te Regjistrimi i Domainit (Emrit) tuaj dhe deri te lėshimi online i Acountit tuaj, tė gjitha i ndėrmarim dhe mundėson ne.

 
www. .
 
 


Web Hosting pėr Faqen tuaj, me qmime shum tė volitshme


Web Disajn me punim Profesional, si dhe qmime shum tė lira.

Tel.:

+41 76 220 96 69


Address:

Zvicėr

E-mail: